Меню
Кошик

Діабетична стопа

Діабетична стопа

Гідроліпідний крем для ніг з сечовиною SNB, 100 мл
HIT
Гідроліпідний крем для ніг від SNB ніжно і дуже ефективно живить і зволожуює грубу шкіру ступень. Його склад містить сечовину, компонент, який активно відновлює і нормалізує водний баланс шкіри, плекаємо мінералами і вітамінами епідерміс. Завдяки регулярному використанню крему, ви побачите результат..
432.00грн.
Унікальний і натуральний склад гідроліпідного крему з сечовиною від компанії SNB зробить ваші ніжки м'якими і ніжними. Цей крем стимулює процеси регенерації і підсилює захисну функцію шкіри. Комбінація сечовини і гліцерину зволожує і прискорює відділення відмерлих шарів шкіри. Бісаболол володіє прек..
528.00грн.
Гідроліпідний крем для ніг з сечовиною SNB, 500 мл
HIT
Догляд за ступнями - невід'ємна частина педикюру. Щоб зберегти ніжки м'якими, уберегти їх від загрубівших ділянок, дерматологи SNB розробили унікальний гідроліпідний крем, склад якого збагачений сечовиною, гліцерином і бісабололом. Він стимулює процеси регенерації і захисну функцію шкіри. Комбінація..
813.00грн.
Унікальний за своїми властивостями дезодорируючий лосьйон для ніг від компанії SNB використовується для розм'якшення загрубілих шарів шкіри. Він очищає, дезодорує і дезинфікує епідерміс. Даний засіб запобігає роздратування, свербіння і неприємний запах з-за повного абсорбування зайвої вологи з повер..
233.00грн.
Дезодорирующий лосьйон для ніг SNB використовується для розм'якшення загрубевших шарів шкіри. Він прекрасно очищає, дезодорує і дезинфікує стопи. Цей лосьйон запобігає роздратування, свербіння і неприємний запах, оскільки володіє високими абсорбуючими якостями. Склад засіб збагачений сечовиною, яка ..
732.00грн.
Крем-маска для ніг з цеолітом від компанії SNB гарантує активне зволоження і пом'якшення грубої шкіри стоп. Головне що становить крему - цеоліт - вважається мінералом ХХ століття, оскільки володіє очищає і цілющою силою. Цеоліт привертає і утримує шкідливі і непотрібні речовини з поверхні шкіри ніг,..
900.00грн.
Цілющий крем для ніг SNB, 100 мл
HIT
Універсальний загоює крем для ніг і стоп від SNB ніжно і дуже ефективно піклуватися про м'якість ступень. Фахівці компанії розробили унікальний склад, який збагачений натуральними компонентами. Так, композиція природних інгредієнтів допомагає пом'якшити і заспокоїти тріщини будь занедбаності. Сечови..
348.00грн.
Цілющий крем для ніг SNB, 300 мл
HIT
Загоює крем для ніг і стоп від SNB ніжно і ефективно піклуватися про м'якість ступень. Кращі дерматологи компанії розробили унікальний склад, який збагачений натуральними компонентами. Так, композиція природних інгредієнтів допомагає пом'якшити і заспокоїти тріщини будь занедбаності. Сечовина, якій ..
695.00грн.
Крем для ніг з прополісом та олією лаванди від компанії SNB забезпечує дбайливий і дуже ефективний догляд за жіночими стопами. Він розроблений кращими дерматологами спеціально для пом'якшення шкіри. Даний крем має заспокійливий ефект для подразнень, тріщин і інших подібних проблем шкіри стопи.Склад ..
483.00грн.
Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)
1
false
false
true
Remove
Change
tr