Меню
Кошик

Очищаючі засоби для ніг

Антибактеріальний дезінфікуючий гель для рук від SNB - незамінний ні в повсякденному житті, ні під час манікюру або педикюру. Кращі дерматологи компанії створили унікальний склад на основі денатурованого спирту, який підходить навіть людям з чутливою шкірою і схильною до алергічних реакцій. Даний ге..
300.00грн.
Антибактеріальний гель для рук від SNB - просто незамінний засіб під час манікюру або педикюру. Він забезпечує найкращу дезінфекцію завдяки денатурованому спирт, на основі якого і була складена унікальна формула нашими фахівцями. Також даний гель підходить і для повсякденного, побутового використанн..
200.00грн.
Дезінфікуючий гель для рук від SNB створений нашими фахівцями для використання як в повсякденному житті, так і в професійній Неіл-сфері. Це просто незамінний засіб під час манікюру або педикюру. Він забезпечує найкращу дезінфекцію завдяки денатурованому спирту, на основі якого і була складена унікал..
492.00грн.
Дезінфікуючий лосьйон SNB Desinfectant lotion 110 мл
NEW
Дезінфікуючий лосьйон з освіжаючим і приємним ароматом.Підходить для щоденного використання у разі необхідності гігієни шкіри рук та поверхонь. Він використовується для дезінфекції шкіри перед косметичним манікюром та педикюром. Діюча речовина: Ізопропанол - 70 г / 100 г (70%). Дезінфекція..
324.00грн.
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)
1
false
false
true
Remove
Change
tr