Меню
Кошик

Літня серія

Літній сухе повітря - такий же стрес для ніжної шкіри, як зимові морози. У жарку пору року шкірні покриви часто обезвоживаются, стають сухими і лущаться. Для запобігання подібний проблем слід велику увагу приділити ефективному і глибокому зволоженню. Дерматологи SNB розробили інноваційну формулу які..
453.00грн.
Влітку особливу увагу слід приділяти глибокому і ефективному зволоженню, оскільки сухе повітря сильно пересушує шкірні покриви, шкіра починає лущитися, а вас переслідує відчуття стягнутості. Кращі фахівці компанії SNB розробили унікальну формулу якісного літнього догляду за руками і тілом в цілому з..
203.00грн.
Влітку ніжна шкіра потребує такого ж ретельного догляду, як і взимку. У жарку пору року вона часто зневоднюється, стає сухою і лущитися. Щоб уникнути подібних проблем, епідерміс необхідно ефективно і глибоко зволожувати. Фахівці SNB розробили унікальну формулу якісного літнього догляду за руками і т..
543.00грн.
Влітку слід так само уважно ставиться до шкіри, як і взимку: сухе повітря сильно пересушує шкірні покриви і вони потребують ефективного та глибокому зволоженні. Кращі дерматологи компанії SNB розробили унікальну формулу якісного літнього догляду за руками і тілом в цілому з екстрактом жасмину. Крем-..
245.00грн.
Крем для рук і тіла "Фіалка" від компанії SNB забезпечує інтенсивну гідратацію шкіри під час літньої спеки і володіє свіжим ароматом. У цю пору року, шкіра потребує такої ж турботи, як і взимку. Тому пропонуємо вам до щоденного використання засіб, який підходить для будь-якого типу шкіри. Склад дано..
453.00грн.
Літнє сухе повітря - теж руйнівне для ніжної шкіри, як зимові морози, оскільки вона обезвоживаются, стають сухою і лущиться. Єдиний варіант - вибрати ефективне і глибоке зволоження. Фахівці компанії SNB розробили унікальну формулу якісного літнього догляду за руками і тілом в цілому з фрезією. Крем-..
245.00грн.
Велика баночка крем-гелю від компанії SNB з екстрактом фрезії протягом дуже довгого часу буде захищати вашу ніжну шкіру рук і тіла під час сухих літніх днів. У таку пору року шкіра вимагає такої ж ретельної турботи, як і під час зимових морозів. Вхідне до складу масло ши стимулює вироблення колагену..
543.00грн.
Показано з 1 по 7 із 7 (1 сторінок)
1
false
false
true
Remove
Change
tr