Меню
Кошик

Про компанію SNB

Історія компанії почалася в 1993 році, коли двоє дівчат, наділені почуттям прекрасного і тягою до якості, заснували Star Nails - Bulgaria Ltd. Натхненні останніми тенденціями в світі манікюру, вони зробили Star Nails безперечним лідером на ринку. Компанія стала першою, хто представив нарощування нігтів в Болгарії.

Сьогодні Star Nails є членом Асоціації Малого і Середнього Підприємництва в Індустрії Краси і Здоров'я. Компанія також член Болгарської Національної Асоціації Ефірних Масел, Парфуми та косметики. Компанія постійно розвивається, щоб надавати своїм клієнтам тільки найкраще. У 2000 році компанія заснувала власне виробництво в Пловдиві. У 2007 була зареєстрована торгова марка SNB. На даний момент в лінійці продукції SNB більше 200 одиниць, і вона продовжує зростати.

У 2013 бренд компанії SNB Professional виграв престижну нагороду «Бренд року» в категорії «Краса» на щорічному «Show of Brands».

З часу заснування SNB стає все популярнішим. Продукція SNB представлена ​​на різних національних і міжнародних виставках, таких як Cosmoprof Worldwide Bologna, InterCharm Moscow, Fair Pedicure Rotterdam, Cosmetics, Beauty, Hair - Bucharest, Beauty Greece, Beautyworld Japan, "Arena of Beauty" Sofia, "Festival of Beauty" Plovdiv та ін.

Торговельна діяльність компанії організована у співпраці з місцевими та міжнародними дистриб'юторами. Бренд був успішно представлений на ринках Греції, Румунії, Литви, Латвії, Канади, Італії, Нідерландів та ін. Партнерство та професіоналізм - це ті цінності, які забезпечують роки успішної співпраці і чесні взаємини. Нові клієнти завжди можуть розраховувати на підтримку і співпрацю.

Star Nails працює за системою якісного менеджменту відповідно до вимог міжнародного стандарту EN ISO 9001: 2008.

У компанії також є навчальні центри манікюру і педикюру, офіси яких розташовані в Пловдиві та Софії. Центри уповноважені видавати сертифікати професійних рівнів.

Асортимент продукції:

Продукція для манікюру;
Продукція для Педикюру;
Продукція для Догляду за нігтями;
Лаки для нігтів, Гель-лаки, Засоби для Зняття Лаку;
Професійні УФ Гелі, Акрилова Система, Смоли;
Кисті, Аксесуари, Пилки, Електроприлади;
Інструменти;
декор; Меблі і Устаткування для Салону.

1
false
false
true
Remove
Change
tr