Меню
Кошик

Сіль для ніг

У педикюрі один з найважливіших етапів - розпарювання ніг. Теплі  соляні  ванночки позитивно впливають на загальний стан здоров'я організму, а також на стан стоп, їх м'якість і красу. Унікальний склад трав'яної ванни для ніг збагачений сечовиною, яка активно зволожує, живить і відновлює во..
258.00грн.
Унікальна трав'яна ванна для ніг від компанії SNB спеціально розроблена для дезінфекції та дезодорування шкіри стоп. Трав'яний розчин для ніг прискорює процес розм'якшення мозолів на ногах, завдяки комплексу біологічно активних солей і сечовини. Масло евкаліпта надає додаткову свіжість і почуття лег..
1416.00грн.
Розпарювання ніг - найважливіший етап під час педикюру. Теплі ванночки позитивно впливають на загальний стан здоров'я організму, а також на стан стоп, їх м'якість і красу. Продукт спеціально розроблений для дезінфекції та дезодорування шкіри стоп. Трав'яна ванна для ніг прискорює процес розм'якшення..
2481.00грн.
Унікальна трав'яна ванна для ніг від компанії SNB спеціально розроблена для дезінфекції та дезодорування шкіри стоп. Унікальний склад трав'яної ванни для ніг збагачений сечовиною, яка активно зволожує, живить і відновлює водний баланс шкіри і соком каланхое, збагачений корисними мікроелементами і ві..
888.00грн.
Освіжаюча ванна для ніг від компанії SNB поєднує в своєму складі такі активні інгредієнти, як сечовину, саліцилову кислоту і ментол. Завдяки таким компонентам, ви гарантовано отримаєте швидке відновлення природного водного балансу шкіри і нігтів. Гранули дуже швидко розчиняються у воді, доставляючи ..
333.00грн.
Під час процедури педикюру ніяк не обійтися без невеликої теплої ванни для ніг, яка допоможе розслабитися і пом'якшити шкірні покрови. Дані сухі гранули для ванночки містити в своєму складі сечовину, яка служить нормалізатором природного водного балансу шкіри, ментол, який чудово освіжає і саліцилов..
531.00грн.
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
1
false
false
true
Remove
Change
tr