Меню
Кошик

Масла для рук

Компанія SNB представляє справжню знахідку, яку гідно оцінить кожна дівчина - комплекс, що складається з 6 супер-корисних масел. Крім них до складу також входять вітаміни А і Е, які тільки підсилюють позитивний ефект від засобу. Даний комплекс підходить для нігтів і шкіри. Він прекрасно пом'якшує шк..
357.00грн.
Комплекс з шести масел прекрасно живить, зволожує і доглядає за нігтями і ніжною шкірою рук. У його склад входять також і вітаміни А і Е, за рахунок яких лікувальні властивості кошти збільшуються в рази. При регулярному використанні ви помітите, що нігті стали менш ламким і міцнішими, зростання їх п..
749.00грн.
Занадто суха кутикула - це справжня проблема для красивого манікюру. Нігті з пересушеній тонкою шкіркою виглядають непривабливо, та й до того ж часто з'являються хворобливі задирки і тріщини. Щоб цього уникнути компанія SNB розробила унікальний олійною склад для догляду за кутикулою «Гуава». В якост..
251.00грн.
Велика баночка лікувального масла «Гуава» об'ємом 75 мл на протязі декількох місяців буде живити, зволожувати і доглядати за тонкою і такою вразливою кутикулою. Пересушена шкіра мінімум виглядає не естетично, а як максимум доставляє величезний дискомфорт у вигляді задирок і тріщин. Щоб цього уникнут..
533.00грн.
Швидковисихаюче масло «Липа» для нігтів і кутикули від компанії SNB відмінно зволожує, живить і пом'якшує ніжну шкіру, захищаючи її від пересихання і травм. Регулярне використання гарантує вам гарний манікюр, який не буде псуватися білої, сухий шкіркою. Крім того, часте використання масла сприяє шви..
216.00грн.
Масло «Липа» для нігтів і кутикули від компанії SNB відмінно зволожує, живить і пом'якшує ніжну шкіру, захищаючи її від пересихання і травм. Основною перевагою є швидке всмоктування і відсутність після застосування жирного сліду. Регулярне використання гарантує вам гарний манікюр, який не буде псува..
533.00грн.
Зручна і невелика баночка, яка завжди повинна бути під рукою кожної дівчини - масло для кутикули «Манго» від SNB. Даний засіб ефективно живить тонку шкірку, підвищує її еластичність. Крім того воно сприяє швидкому зростанню міцного і здорового нігтя. Склад збагачений також вітаміном Е, який відомий ..
251.00грн.
Масло для кутикули «Манго» від SNB ефективно живить тонку шкіру навколо нігтя, підвищує її еластичність і тонус. Крім того воно сприяє швидкому зростанню міцного і здорового нігтя. А що входить до складу вітамін Е робить кутикулу м'якою і податливою для відсунення апельсинової паличкою. Великий бано..
533.00грн.
Мед здавна славився своїми регенеруючі, зволожуючими і живильними якостями. Він прекрасно бореться з сухістю, роблячи шкіру м'якою і гладкою. Таку ж дію він надає і в складі масла для кутикули «Мед і молоко» від SNB. Рідка структура масла легко наноситься за допомогою зручної пензлика, а невелику ба..
281.00грн.
Мед завжди любили косметологи через його регенерують, зволожуючих і поживних якостей. Він прекрасно бореться з сухістю, роблячи шкіру м'якою і гладкою. Таку ж дію він надає і в складі масла для кутикули «Мед і молоко» від SNB. Рідка структура масла легко наноситься за допомогою зручної піпетки. Вели..
609.00грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)
1
false
false
true
Remove
Change
tr